15-30 m rozszerzalny Ogrodowy magiczny wąż, teleskopowa rura wodociągowa nawadnianie podlewanie spray myjnia ciśnieniowe pistolety narzędzia do czyszczenia

Dostępność: W magazynie

Nowy produkt

zł26.81

zł32.70

-18 %

Podziel się na portalach społecznościowych

Opis:

Gdy woda przechodzi przez ten rozciągliwy wąż ogrodowy, który szybko rozwija się do 3 razy w długości.Gdy woda będzie wyłączona, wąż ogrodowy wróci do pierwotnego rozmiaru.To jest dobre dla oszczędności miejsca i łatwość przechowywania.

Specyfikacja:

Materiał: PP

Kolor: Zielony

Rozmiar: 25 stóp, 50 stóp, 75 metrów, 100 metrów, 125 metrów, 150 metrów, 175 metrów, 200 metrów

Złącze: UE opcję normalna długość Rozszerzona długość 25FT 2.2 m 5.5 m-6.2 m 50FT 4.2 m, 12.5 m-16m 75FT 6.5 m 18m-25m 100 METRÓW 8.5 m 25m-30m 125FT 10m 30m-33m 150FT 13m 36m-40m 175FT 14.6 m 44m-47m 200FT 16.6 m 48m-50m

Cechy:

1. Ostatnio wysuwany wąż wodny: gdy woda przechodzi przez ten rozciągliwy wąż ogrodowy, który szybko rozwija się do 3 razy w długości.Gdy woda będzie wyłączona, wąż ogrodowy wróci do pierwotnego rozmiaru.To jest dobre dla oszczędności miejsca i łatwość przechowywania.

2. 7 funkcjonalnych dysz natryskowych: regulacja dyszy, która najlepiej pasuje do twoich ogrodowych potrzeb.Ten wąż ogrodowy nadaje się do podlewania trawy, kwiatów, warzyw, mycia trawnika, mycia okien, mycia samochodu lub podłogi dla twojego domu i warsztatu, myjni, furgonetki, baseny, łodzie, itp. swojego zwierzaka to też się spodoba.

3. trwałość: dwuwarstwowa 100% naturalny lateks rdzeń, bardzo wytrzymała, nie ломающаяся, z najnowszej lepszą specjalnej szmatki dla dużej trwałości.

4. Lekki i elastyczny: nasz rozszerzalny (rozciągliwy) wąż ogrodowy trudno nie mylić, nie wykręcać i nie перегнуть.Ma lekki, więc nie męczy twoje ciało nawet w przypadku przenoszenia na duże odległości.

5. zgodność, dłuższy czas trwania: odpowiedni dla najwięcej aplikacji dysze sprayu.Proszę dokładnie sprawdzić wąż ogrodowy przed użyciem.Jeśli znajdziesz jakieś problemy, używając go, prosimy, skontaktuj się z nami jak najszybciej, będziemy dostarczać państwu zadowalające rozwiązanie.

Jak korzystać z спринклером:

1. Obróć zawór WŁ./WYŁ. na koniec swojego węża, w położenie WYŁ.

2. obróć wody u źródła, i twój wąż wodny wzrośnie do maksymalnej długości, przy użyciu węża po raz pierwszy, zaleca się najpierw wypełnić i przedłużyć przewód i lekko rozciągnąć motyka, aby zwolnić szczelność w zewnętrznej złożonym materiale powłoki, a następnie puścić wodę i uzupełnić do normalnego użytkowania.

3. Dołącz do zraszania do zaworu on / off.

4. Umieść спринклерную instalację w odpowiednie miejsce na podwórku lub w ogrodzie.

5. skieruj dyszę zraszaczy od ciebie i włącz zawór on/off w położenie włączenia i odsuń się, twój sprinkler będzie działać tak samo, jak każdy zwykły wąż.

Środki Ochronne:

Nie należy pozostawiać wody włączoną, a wąż pod ciśnieniem, gdy nie jest on używany.

Spuścić wodę z węża latem i trzymaj go w formie jak najdłużej, gdy z niego nie korzystasz.

Trzymaj wąż zimą w stanie całkowitego opróżniania przewodu, tak jak pozostała woda może zamarznąć, uszkadzając wąż.

Pakiet Zawiera:

1 x Ogrodowy wąż wodny

1 x dysza

1 x gniazdo żurawia

Tagi: водовоздушный broń, strzelecki woda, ciśnieniowa podkładka do rur, gwint rozbudowująca się piana, samochodowa mycie pompowa, wąż do карчеру, efekt samochodu, błotny blaster, samochód dla naklejki, Воркс

Wysokość Produktu 5cm
Długość Produktu 30m
Typ Silnika NIE
Z Tworzywa Sztucznego Typ PP
Waga Produktu 0.6kg
Certyfikacja Zewnętrznych Testów ce
Typ Opryskiwacz do mycia samochodów
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Nazwa Modelu Pistolet Na Wodę
marka Аудью
Przedmiot Środki Czystości
Cechą elastyczne węże wodne rury
Włącz Akcesoria TAK
Szerokość Produktu 5cm
Typ Towaru Mycie Samochodów
Fuction Regulowany/Elastyczny/Anty-Ścieranie

Napisz opinię

15-30 m rozszerzalny Ogrodowy magiczny wąż, teleskopowa rura wodociągowa nawadnianie podlewanie spray myjnia ciśnieniowe pistolety narzędzia do czyszczenia

15-30 m rozszerzalny Ogrodowy magiczny wąż, teleskopowa rura wodociągowa nawadnianie podlewanie spray myjnia ciśnieniowe pistolety narzędzia do czyszczenia

Napisz opinię

Wam też może się spodobać