A/V konwerter i liniowy dubler RetroScaler2x 480p60 sygnał dla retro-gry wideo

Dostępność: W magazynie

Nowy produkt

zł248.64

zł318.80

-22 %

Podziel się na portalach społecznościowych

Cechy Produktu

Sygnały / Uprawnienia:

RetroScaler2x może 240p/480i/288p/576i NTSC/PAL źródła przekształcać w wyjście HDMI 480p/576p (480p NTSC, 576p w systemie PAL).Na przykład, sygnały 240p są obsługiwane poprawnie, co pozwala w pełni rozwijać linedouble do 480p. sygnał 480i деинтерлейсируются i dzielą się również do 480p.należy pamiętać, że rozdzielczość wyjściowa tego urządzenia tylko do 480p/576p.

Zero Lagów:

RetroScaler2x-to urządzenie z zerowym opóźnieniem, sprawdzona za pomocą licznych pomiarów i różnych urządzeń.

Zgodność Z Regionami:

Sygnały NTSC i PAL obsługiwane, ale nie są one konwertowane do siebie.To oznacza, że można podłączyć dowolny sygnał, z którą jest zgodny urządzenie tar get, ale NTSC może nie działać na urządzeniach PAL HDMI i odwrotnie.

Tryby Filtrowania:

Tryb "FIL" w całości opiera się na preferencjach, ale średni retro-gracz preferuje tryb FIL off dla gier 2D (SNES, Gen esis, itp.) i on do gier 3D (N64, Saturn itp.).Ponadto, tryb FIL może pomóc zmniejszyć migotanie w niektórych grach tylko do 480i.

Kompatybilność:

Jeszcze jedna wspaniała cecha RetroScaler2x polega na tym, że wysyła prawdziwy sygnał 480p60, co czyni go kompatybilnym z każdym urządzeniem, z którym będę go testował!Kompatybilność-duży problem dla retro graczy, tak jak nowoczesne wyświetlacze nie są używane do zezwolenia lub aktualizacji tych starych konsol.To urządzenie jest bardzo pomocne, aby wstęgi, które chcą mieć największe szanse na kompatybilność.

Wydajność – a udi o:

wydajność udi o na RetroScaler2X dobra, choć musieliśmy się zatrzymać na tym, aby powiedzieć, że była idealna.W ogólnym przypadku nie ma żadnych problemów z оцифровкой a udi o, ale na biustonoszu brzmi jak wybuchy, wyjście może brzmieć nieco grubsze, niż przez OSCC.To nie jest to, że, najprawdopodobniej, nawet zauważyć na głośnikach telewizora, choć można zauważyć, jeśli masz zewnętrzny wzmacniacz lub system kina domowego.W tym przypadku, oczywiście, zwykle dość łatwo skierować udi o wokół RetroScaler2X w każdym przypadku.

Pass-through przejście:

Umieszczenie RetroScaler2X w tryb pass-through, przychodzące kompozytowe, s-video i komponentowe sygnały po prostu przejrzyste i zdigitalizowane w HDMI.wsparcie 240p rzadko spotykane w świecie HDMI, ale dodając prosty konwerter HDMI do VGA, można ponownie przekonwertować sygnał z powrotem na analogowy domena.To sprawia, że blok doskonały транскодером iść z wyświetlaczami 15 khz jak PVMs, lub oczywiście OSSC.

Obsługiwany Hosting

Vic20

A tari2600

Msx

NES

N64

SFC

SNES

Суперсемейство

ПИАЙСАЦИЯ 2

SG Saturn

MD2

МД1

Dreamcast

Commodore64 (C64)

Połączenie Ретроскалера2х

1) Podłącz odpowiednie źródło do kompozytowego, komponentowego (YPBPR) lub S-video złącza.(Wejścia można użyć tylko jednego, i zaleca się, aby nie zostawiać konsoli podłączone jednocześnie, nawet jeśli są wyłączone)

2) Upewnij się, że komputer jest podłączony do źródła zasilania z USB, a następnie włącz RetroScaler2X.

3) podłączyć do monitora przez złącze HDMI, a następnie graj w swoje gry.

4) wybierz odpowiedni tryb za pomocą przycisku w zależności od potrzeb.

Ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa

Należy przestrzegać następujących środków ostrożności podczas korzystania z Retro Scaler2x.

Użyj odpowiedniego zasilacza-Retroscaler2x jest zasilany przez zwykłego 5-вольтового mikro-USB, który może być zasilany z normalnego źródła zasilania lub z urządzenia z portem USB.Proszę, upewnij się, że używany zasilacz pasuje do każdego z powyższych wymagań.Nigdy nie należy używać źródła zasilania, który nie jest regulowany, aby zapobiec uszkodzeniu sprzętu.

Wyłącz zasilanie przed podłączeniem/odłączeniem urządzenia, aby uniknąć uszkodzenia układów urządzenia, zawsze wyłączaj zasilanie przed podłączeniem monitora lub urządzenia.

Nie narażać na działanie wilgoci kropelki wilgoci-mogą one zetknąć się z płytką i spowodować zwarcie.Nigdy nie zanurzać urządzenia w wodzie.

Przechowywać z dala od ognia lub źródeł wysokiej temperatury – RetroScaler2X nie zapala, ale wysokie temperatury, takie jak od ognia lub podgrzewacza elektrycznego mogą stopić z tworzywa sztucznego.

Proszę, zaopiekuj się dziećmi-retro-to nie jest zabawka i nie jest przeznaczone do użytku przez dzieci.Proszę, czuwaj nad dziećmi, jeśli używają retro.

Pakiet Zawiera

-Ретроскалер2х

Tagi: Sega Saturn, dreamcast sd, zarządzanie dreamcast, retroscaler2x, retro skaler, BitFunx, Magnes 6 mm, gra wii u, DREAMCAST, retro skaler 2x

Pochodzenie CN(pochodzenie)
marka NoEnName_Null
Kompatybilny Marka/Model Sony
Model SONY gry playstation2

Napisz opinię

A/V konwerter i liniowy dubler RetroScaler2x 480p60 sygnał dla retro-gry wideo

A/V konwerter i liniowy dubler RetroScaler2x 480p60 sygnał dla retro-gry wideo

Napisz opinię

Wam też może się spodobać