EASYGUARD wymiana zapasowy nieobrzezany pusty klucz ostrze do zwolnienia blokady kierownicy #02 chrom miedź 3 szt./op.

Dostępność: W magazynie

Nowy produkt

Podziel się na portalach społecznościowych

Szanowni Klienci,

To EASYGUARD 3 szt./op. wymiana неразрезанного puste słowo ostrze do zdejmowania blokady kierownicy lub kopii wykorzystania dla Toyota-Crown, Camry, Corolla, Vois, Reiz, Highlander.

To #02 uncut blank key blade.

Ważny:

To tylko необрезанные puste ostrza do kluczy, a nie pilot zdalnego sterowania!

Proszę zwrócić uwagę na następujące punkty przed zakupem:

1. proszę sprawdzić z twojej fabryki OEM key blade i upewnij się, że wyglądają tak samo, jak ten przed zakupem.

2. Trzeba ciąć lub naprawić go w lokalnym слесаре lub дилере, zanim będzie można ich użyć

3. необрезанное puste słowo ostrze można użyć w celu zwolnienia blokady kierownicy lub kopii użytku, jak tylko zostaną one pocięte jako ślusarz lub sprzedawcą.

4. Proszę zwrócić uwagę na nieobrzezany pusty typ ostrza kluczyka, a także położenie otworów na kołki w porównaniu z bieżącym ostrzem i upewnij się, że są one odpowiednie dla twojego pilota lub pilota zdalnego sterowania.

5. zwierzęta mile 1mm dla kluczowego wielkości ostrza

6. przyjdź z szpilki/śruby do mocowania ostrza kluczyka

Mamy również inne dostępne typy i można je kupić z pustej listy kluczy.Można wybrać inne typy pustego kluczowego ostrza pod tym linkiem:

Uwaga: puste ostrze klucza-to необрезанное puste ostrze klucza, kupujący powinien skopiować puste ostrze klucza w lokalnym слесаре, dziękuję.

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

1. profesjonalista: mamy profesjonalny zespół w produktach ochrony statku i możemy zapewniać wsparcie technika 7x24 godziny

2. gwarancja jakości: produkty zapewniamy wszystkie z gwarancją jakości 12 miesięcy

3. towary w magazynie i szybka wysyłka: wszystkie towary, które sprzedajemy, są w magazynie i możemy wysłać je do ciebie szybko, zazwyczaj wysyłamy zamówienia w ciągu 24 godzin po otrzymaniu twojej płatności oczyszczonej

4. dobra reputacja: możemy zarobić dobrą reputację od naszych klientów

5. gwarancja zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni: jeśli nie jesteś zadowolony z ich zamówieniami, po prostu zwrócić go do nas w ciągu 14 dni, a otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.

6. cudowna obsługa po sprzedaży: transakcja nie została zakończona, nawet otrzymaliśmy zamówienie; będziemy nadal dostarczać państwu usługi po sprzedaży, gdy używasz produktów cały czas.

Gwarancja jakości

Obiecujemy brak ryzyka zakupu i 14-dniowe obsługa zwrotu pieniędzy

1. 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy bez podania przyczyny.W ciągu 14 dni od daty zakupu zwrócić swój nienaruszony produkt Easyguard, a otrzymasz pełny zwrot pieniędzy bez podania przyczyny.

2. Wszystkie produkty wykonane z Easyguard i zapewniamy brandnew, un-used z oryginalnym opakowaniem.

3. Wszystkie produkty są zgodne z 12-miesięcznej gwarancji na pytania związane z jakością.W ciągu 12 miesięcy od daty zakupu dbamy o wszystkich sprawach związanych z jakością.

4. Jeśli klienci otrzymywali jakiekolwiek wady lub uszkodzenia na opakowaniu, a także na produktach, zrezygnuj podpisać pakiet i natychmiast skontaktuj się z nami.Pls zapewnia również dowód od firmy transportowej, która może udowodnić szkody wyrządzone przez nich, w tym przypadku, można uzyskać bezpłatną wymianę lub pełny zwrot pieniędzy.

5. Jeśli naprawdę nie lubię produktów, które kupiłeś, możesz go zwrócić do nas z pełnym oryginalnym opakowaniem i uzyskać pełny zwrot pieniędzy.Proszę, upewnij się, że pakiet nie jest uszkodzony i jest w oryginalnym stanie, gdy sprowadzi go z powrotem.

6. Pls skontaktuje się możemy przed powrotem produktów i zapewniamy dokładny adres zwrotny.Klienci powinni pozwolić sobie nawrotnego koszt wysyłki.

7. gwarancja 12 miesięcy nie jest dostępny, po tym, jak produkty uszkodzone przez niewłaściwe użycie na stronie kupującego.

Bezpłatne wsparcie klientów

1. Nie wiesz, jak sprawić, by twój produkt Easyguard działać poprawnie?Skontaktuj się z naszym przyjazny zespół wsparcia światowej klasy w celu uzyskania szybkich decyzji.

2. przypomnienie: kiedy zwracasz się do nas o pomoc, upewnij się, że twój produkt Easyguard przydatny do rozwiązywania problemów!

Warunki płatności

1. akceptujemy płatności za pośrednictwem Ubrania-robocze-bhp.pl

2. Jeśli klienci lubią płacić w inny sposób, prosimy o kontakt z nami aby uzyskać więcej informacji.

Termin dostawy

1. Wszystkie przedmioty zostaną wysłane w ciągu 1-2 dni roboczych po otrzymaniu płatności, z wyłączeniem takie święta, jak Chiński Nowy Rok, święto Środka jesieni, itp.

2. Wszystkie przedmioty są wysyłane za pośrednictwem DHL/EMS/post Netherlands/China air/Posti Finland/Singapore post.W przypadku wysyłki za pośrednictwem UPS/DHL/Aramex czas dostawy wynosi około 5-10 dni roboczych, a przez EMS-10-20 dni roboczych, a dla paczek pocztowych-30-60 dni roboczych.Zapewniamy numer śledzenia, po tym, jak towar zostanie wysłany.Możesz śledzić status swojego zamówienia w dowolnym momencie za pomocą dostarczonego numery śledzenia lub skontaktować się z nami, aby uzyskać najnowsze aktualizacje statusu przesyłki.

Tagi: pga2310, Słup, blokada opony, podkładka opona, koło zapasowe Pajero, audio weiliang, zamek Pajero, zk 1002t, Koło 75mm, qcc5125

Rodzaj Materiału chrom miedź
Długość Produktu 47.06mm (1.85in)
Typ Immobilizer Jednostronne
Cechą Ostrzeżenie Dotyczące Bezpieczeństwa
Typ Pilota Zdalnego Sterowania Bez wyświetlacza lcd pilota zdalnego sterowania
marka EASYGUARD
Typ Akcesorium Specjalne Części Противоугонного Urządzenia
Zdalne Sterowanie No
Szerokość Produktu 8.82mm (0.35in)
Wysokość Produktu 2.94mm (0.12in)

Napisz opinię

EASYGUARD wymiana zapasowy nieobrzezany pusty klucz ostrze do zwolnienia blokady kierownicy #02 chrom miedź 3 szt./op.

EASYGUARD wymiana zapasowy nieobrzezany pusty klucz ostrze do zwolnienia blokady kierownicy #02 chrom miedź 3 szt./op.

Napisz opinię

Wam też może się spodobać