Led elektryczny, budzik cyfrowy drewniane zegarki z telefonem ładowarka bezprzewodowa powtarzanie i regulacja jasności

Dostępność: W magazynie

Nowy produkt

zł45.66

zł84.58

-46 %

Podziel się na portalach społecznościowych

Opis:

Rozmiar produktu: 6.3*2.8*2.8 w

Rozmiar opakowania: 7.3*3.4*3.4 w

Materiał: płyta pilśniowa średniej gęstości (MDF) , polichlorek winylu (PVC)

Cechy:

1. bezprzewodowe ładowanie: po prostu umieść swój zgodny z bezprzewodowego ładowania telefonu nad godzinami, a on automatycznie rozpocznie się ładowanie.Moc bezprzewodowego ładowania wynosi 5 W, która może być ładowana tylko w przypadku korzystania z kabla USB do zasilania i nie może być zasilane przy użyciu baterii do zasilania.Należy pamiętać, że telefony komórkowe z szyną pierścieniem na tylnym panelu nie mogą być w pełni naładowane.Proszę zdjąć pierścień oporowy do ładowania.Proszę, umieść telefon pionowo na środku tylnej skierowaną w dół, w przeciwnym razie nie będzie w stanie ładować.Ten budzik-wygodny sposób rozwiązać problem ładowania telefonu, leżąc w łóżku.

2. Funkcja sterowania dźwiękiem: tryb oszczędzania energii.Naciśnij przycisk w dół, a następnie wybierz tryb sterowania dźwiękiem (tryb oszczędzania energii) jak "oN:Sd, ekran wyłączy się po 10 sekundach.Można oświetlić ekran, trzaskając w dłonie (dowolny dźwięk ponad 60 dbm) lub klikając na zegarek.Ta funkcja pozwala oszczędzać energię, a także bardzo ciekawa.

3. regulowany poziom jasności (automatyczna regulacja jasności): umożliwia regulację jasności od niskiej do wysokiej, nawet wyłączać światło led i zapisywać czułość dźwięku.Jest wygodny w użyciu w nocy, nie jest zbyt surowy dla oczu i może dobrze chronić twoje oczy.Budzik może automatycznie dostosować jasność, co jest bardzo wygodne.

4. wielofunkcyjny cyfrowy budzik: wielofunkcyjny cyfrowy budzik, z jasnymi i wyraźnymi lampami led do wyświetlania czasu, daty, temperatury i tygodnie.Wyświetlanie czasu w formacie 12 h/24 h i wyświetlanie temperatury w stopniach Fahrenheita.Można ustawić dwa lub trzy alarmu, aby lepiej cię obudzić.Jeden dla ciebie, a drugi dla twojej rodziny.Nigdy nie rezygnuj rezygnować.Ponadto, jest on również pozwala ustawić tryb pracy, który dzwoni tylko od poniedziałku do piątku.Aby nigdy się nie spóźniali ani na pracę, ani na pracę.

5. zasilacz i bateria zapasowa: wewnątrz alarmu znajduje się bateria o pojemności 210 mah.Ta bateria może zapisać wszystkie ustawienia, przy wyłączonym zasilaniu, eliminując konieczność przeniesienia jej do sypialni, salonu lub biura.

6. elegancki i nowoczesny design-zaprojektowany dla prostoty i elegancji.Ten drewniany budzik wykonany z wysokiej jakości czarnego MDF (płyta pilśniowa średniej gęstości) materiału i ma regulowaną led podświetlenie wyświetlacza (3 poziomy jasności), który jest idealny dla każdej nowoczesne meble designerskie, nocnej szafki nocne, salonu, sypialni, kuchni itp. Przenośny i kompaktowy design, rozmiar w przybliżeniu: długość 6,3 cm, szerokość 2,8 cm, wysokość 2,8 cala.

7. dwa sposoby zasilania: jeden podłączony do źródła zasilania przez USB, a drugi jest zasilany baterią 4AAA.Korzystanie z baterii nie jest zalecane, ponieważ jest to szybko wyczerpania baterii!Bateria jest przeznaczona tylko do testów lub tymczasowego użytku.

Lista produktów:

Budzik*1+kabel USB*1+Opis*1

Uwagi:

1.konwersja:1 cm=10 mm=0,39 cala 1 g=0,001 kg=0,0022 funta=0,035 uncji.

2.z powodu różnicy w ekranie kolor może się nieco różnić od tego,co można się spodziewać,proszę, pozwól mu.

Tagi: budzik, zegar cyfrowy drewniane, budzik electro, sygnalizacja Секур, zegar cyfrowy, relog ciekłokrystaliczny budzik relog, moc alarmu, drewniany budzik, budzik, drewniana podłoga, szybka ładowarka bezprzewodowa budzik

Cechą люминова
Średnica 72 mm
Długość 160mm
Typ 2 budzik
Materiał Plastik
Typ Mobilności Cyfrowy
Typ 3 Budzik z telefonicznym bezprzewodową ładowarką
Forma Jedna Osoba
Funkcja Akustyczny Czujnik Kontrolny
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Typ Alarmy
Waga 280g
To Inteligentne Urządzenie TAK
Styl Europa
Typ Wyświetlacza Cyfrowy
Typ Ekranu poprowadził
Szerokość 72mm
Typ 1 led budzik

Napisz opinię

Led elektryczny, budzik cyfrowy drewniane zegarki z telefonem ładowarka bezprzewodowa powtarzanie i regulacja jasności

Led elektryczny, budzik cyfrowy drewniane zegarki z telefonem ładowarka bezprzewodowa powtarzanie i regulacja jasności

Napisz opinię

Wam też może się spodobać