Przednia obudowa LCD ramka oprawy płyta Huawei Y5 (2019)

Dostępność: W magazynie

Nowy produkt

zł33.70

zł38.31

-12 %

Podziel się na portalach społecznościowych

1. przedni wymiana płyty шатона ramki LCD budynek mieszkalny dla Huawei Y5 (2019).

2. Wymień uszkodzony lub nieefektywny.

3. Każdy produkt został przetestowany i jest w dobrym stanie przed wysłaniem.

4. Aby urządzenie bardziej orzeźwiającego niż kiedykolwiek

5. zalecane jest profesjonalny montaż.Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek uszkodzenia telefonu / telefonu komórkowego, które można powodować podczas wymiany części zamiennych.

Całkowita zgodność z Huawei: Y5 (2019)

1. China Post Ordinary Small Packet Plus, darmowa wysyłka, może być znaleziona tylko w Chinach, ale nie ma szczegółowych informacji śledzenia w danym kraju. 2. Gdy termin dostawy zakończy się,a ty wciąż nie otrzymasz swoją przesyłkę, skontaktuj się z nami, a my przedłużyć termin dostawy na 10-25 dni.Jeśli nadal nie otrzymasz przesyłkę w ciągu 10 dni zwrócimy ci pieniądze. 2. Jeśli chcesz zarejestrowany sposób wysyłki, Proszę, wybierz Ubrania-robocze-bhp.pl Standard Shipping lub China Post Air Mail.

1. w celu zapewnienia bezpieczeństwa transakcji sklep tymczasowo obsługuje tylko bezpośrednie płatności online. 2. płatność musi być dokonana w ciągu 7 dni od złożenia zamówienia, w przeciwnym razie zamówienie zostanie nieprawidłowy lub anulowane przez system. 3. upewnij się,że wypełniłeś wszystkie szczegółowe informacje,takie jak osoba kontaktowa, adres, kod pocztowy i numer telefonu podczas wypełniania informacji o swoim kupującym.

1. gdy express przychodzi, proszę spojrzeć na niego.podpisz po otrzymaniu. 2. Wszystkie towary są sprawdzane przed wysyłką, dlatego też, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, możesz wymienić towar w ciągu jednego tygodnia, i należy skontaktować się z nami w ciągu 24 godzin od otrzymania zakupu. 3. koszt wysyłki i obsługi nie podlegają zwrotowi, klient ponosi odpowiedzialność za wszystkie koszty zwrotu i ponownej wysyłki. 4. wszystkie zwracane przedmioty muszą być w swoich pierwotnych warunkach, włączając w to pudełko i akcesoria.takie jak złamane, porysowana i tak dalej.Proszę,upewnij się, że to, że zostały wysłane z powrotem, jest naszym produktem, a nasz serwis gwarancyjny skrót umieszczone tam, jeśli nie ma gwarancji skrótu lub nie naszego produktu, zrezygnujemy zwrócić lub wymienić go. 5. dla wszystkich szczegółów,prosimy wysłać lokalnej lotniczą poczta gdy wyślij temu.

1. Większość towarów podlegają uiszczenia należności celnych przywozowych (e.g.in USA) lub inne opłaty, a także inne opłaty, w tym podatek od wartości dodanej (VAT) lub inne podatki.Jeśli mają one zastosowanie, to będą one obowiązywać i być określona podczas przetwarzania przesyłki odpowiednio przez organy celne w danym kraju.Proszę sprawdzić przywóz politykę swojego kraju, aby zrozumieć i zainstalować stosowalność i swoją odpowiedzialność za wszelkie takie opłaty lub podatki dla produktów, które kupujesz. 2. wszystkie obowiązujące cła i podatki, jeśli w ogóle, nie są wliczone w cenę zakupu zamówienia lub umowy.Jeśli są one stosowane i są pobierane, to one są (a nie naszą lub producenta produktu lub dostawcy) jedyną i wyłączną odpowiedzialnością, i muszą być uregulowane bezpośrednio do twojego rządu lub firmy kurierskiej, gdy produkty zostaną dostarczone. 3. płatność powyższych opłat, opłat i podatków nie jest naszym (lub producenta produktu lub dostawcy) odpowiedzialnością 4. Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia dostawy lub urząd celny, tak jak to jest poza naszą kontrolą.

Tagi: obudowa huawei y5 2017, temu huawei y5 2019, zbożowej huawei y5 2017, etui huawai y5 2017, wąż huawei y5 2019, huawei y5 2017, huawei y5 2018, huawei y5 2019, folia huawei y5 2019, camara huawei y5 2019

marka ipartsbuy
Projekt BAR
Numer Modelu Huawei Y5 (2019)
Kompatybilny Marka Huawei

Napisz opinię

Przednia obudowa LCD ramka oprawy płyta Huawei Y5 (2019)

Przednia obudowa LCD ramka oprawy płyta Huawei Y5 (2019)

Napisz opinię

Wam też może się spodobać