10 ml konserwujący Роконсал kosmetyki Kosmetyki konserwacja twarzy

Dostępność: W magazynie

Nowy produkt

zł90.93

zł101.03

-9 %

Podziel się na portalach społecznościowych

10 ml konserwujący Роконсал

Rokonsal-to miękki i dozwolony środek konserwujący kosmetyki, który sprawia, że makijaż trwały, na okres do sześciu miesięcy.

Ta butelka 10 ml z prostego dawką można zapisać za pomocą tego fiolki 10 ml kilku litrów.To znaczy, że jest on bardzo hojny!

On nadaje się do stosowania w kosmetykach do pielęgnacji, takich jak żele, kremy, emulsje, płyny, szampony, żele do kąpieli i dzięki swojej bardzo dobrej zgodności ze skórą.

Efekt Роконсала

Konserwanty to substancje, które przeciwstawiają drobnoustrojowym i окислительным zmiany w kosmetycznym składzie.W wilgotnym lub środowisku wodnym różnorodne mikroorganizmy czują się komfortowo i szybko się rozmnażają.Żele lub emulsje są bardzo wrażliwe na zanieczyszczenia.

Antyseptyczne/antybakteryjne konserwanty są stosowane do zapobiegania rozmnażania się tych niechcianych drobnoustrojów lub ich całkowitego zniszczenia.

Bez tych substancji żel lub kremowa emulsja może przetrwać tylko 1-2 tygodnie.Ci, którzy zużywa swoje kosmetyki w tym okresie, nie wymagają konserwacji.

Podczas produkcji należy zadbać o to, aby żadne niepożądane drobnoustroje nie mogą wejść w gotowy produkt.

Tagi: kosmetyki bioaqua, maska do makijażu, matrixyl, pozbywać się maskę, twarz, pędzel do twarzy, консервантная spódnica, maska do twarzy нетканая, kosmetyki maszyna do twarzy, kawior do twarzy

marka BRADYEXPRESS
Geschlecht Unisex
Formulierung Konservierung
Typ Maska Do Snu
Cechą Muscle-kontrola
Podłoga Unisex
CZYSTA MASA 10 ml
Skorzystaj z Twarz
Sformułowanie BRUD

Napisz opinię

10 ml konserwujący Роконсал kosmetyki Kosmetyki konserwacja twarzy

10 ml konserwujący Роконсал kosmetyki Kosmetyki konserwacja twarzy

Napisz opinię

Wam też może się spodobać